ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Tidningsbilaga 9917630
nr 991 7630
Tidningsbilaga
1878 'Stanley In Africa' A special number of the Illustrated London News, 6 feb 1878
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:30:19
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr